✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Bec LED E27 40W Torch
CARACTERISTICI TEHNICE
| Echivalent | 400W Incandescent |
| Tip bec | LED |
| Forma | Cilindru |
| Lumeni | 4250 |
| Culoare | Alb |
CARACTERISTICI GENERALE
| Putere | 40 W |
| Dimensiuni | D117xh198 mm |
| Tip soclu | E27 |
| Tip lumina | Rece |
$13.50
Original: $45.00
-70%Bec LED E27 40W Torch—
$45.00
$13.50

Description
CARACTERISTICI TEHNICE
| Echivalent | 400W Incandescent |
| Tip bec | LED |
| Forma | Cilindru |
| Lumeni | 4250 |
| Culoare | Alb |
CARACTERISTICI GENERALE
| Putere | 40 W |
| Dimensiuni | D117xh198 mm |
| Tip soclu | E27 |
| Tip lumina | Rece |



















