✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Bec LED E27 20W Torch
BECUL led e27 20w tORCH ESTE UN BEC LED FOARTE ECONOMIC SI EFICIENT, CEI 2000 DE LUMENI EMISI DE ACEST BEC FIIND SUFICIENTI PENTRU A ILUMINA CAMERE DE PANA LA 15 METRII PATRATI.
CARACTERISTICI TEHNICE
| Echivalent | 200W Incandescent |
| Tip bec | LED |
| Forma | Cilindru |
| Lumeni | 2050 |
| Culoare | Alb |
CARACTERISTICI GENERALE
| Putere | 20 W |
| Dimensiuni | D80xh140 |
| Tip soclu | E27 |
| Tip lumina | Rece 6400k |
$6.00
Original: $19.99
-70%Bec LED E27 20W Torch—
$19.99
$6.00


Description
BECUL led e27 20w tORCH ESTE UN BEC LED FOARTE ECONOMIC SI EFICIENT, CEI 2000 DE LUMENI EMISI DE ACEST BEC FIIND SUFICIENTI PENTRU A ILUMINA CAMERE DE PANA LA 15 METRII PATRATI.
CARACTERISTICI TEHNICE
| Echivalent | 200W Incandescent |
| Tip bec | LED |
| Forma | Cilindru |
| Lumeni | 2050 |
| Culoare | Alb |
CARACTERISTICI GENERALE
| Putere | 20 W |
| Dimensiuni | D80xh140 |
| Tip soclu | E27 |
| Tip lumina | Rece 6400k |



















