✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Bec LED E14 9W Lumanare Mat
| Soclu | E14 |
|---|---|
| Tip Bec | Lumanare |
| Culoare Lumina | Alb Cald / Alb Rece |
| Putere | 9W |
| Tip LED | SMD2835 |
| Glob | Mat |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 650-720 lm |
| Temperatura Culoare | 3000K / 4200K / 6400K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 180° |
| Material | Plastic |
| Dimensiuni | 105x35mm |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
Select FASUNG
Select CULOARE LUMINA
From $3.00
Original: $9.99
-70%Bec LED E14 9W Lumanare Mat—
$9.99
$3.00

Description
| Soclu | E14 |
|---|---|
| Tip Bec | Lumanare |
| Culoare Lumina | Alb Cald / Alb Rece |
| Putere | 9W |
| Tip LED | SMD2835 |
| Glob | Mat |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 650-720 lm |
| Temperatura Culoare | 3000K / 4200K / 6400K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 180° |
| Material | Plastic |
| Dimensiuni | 105x35mm |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |



















