✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Bec LED E27 15W A60 Glob Mat
| Soclu | E27 |
|---|---|
| Tip Bec | Glob |
| Culoare Lumina |
Alb Rece |
| Putere | 15W |
| Echivalenta |
120W |
| Glob | Mat |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1200 lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 260° |
| Material | Plastic |
| Dimensiuni | h150 x d60mm |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
Select FASUNG
Select CULOARE LUMINA
From $2.70
Original: $8.99
-70%Bec LED E27 15W A60 Glob Mat—
$8.99
$2.70

Description
| Soclu | E27 |
|---|---|
| Tip Bec | Glob |
| Culoare Lumina |
Alb Rece |
| Putere | 15W |
| Echivalenta |
120W |
| Glob | Mat |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1200 lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 260° |
| Material | Plastic |
| Dimensiuni | h150 x d60mm |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |



















