✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Bec LED E27 16W Corn / 3 functii lumina / Echivalent 120W
Iluminatul de tip LED se deosebeste printr-un consum semnificativ mai scazut de energie electrica si printr-o durata de viata mult mai lunga.
Culoarea luminii se poate schimba la fiecare aprindere din intrerupator. Nu necesita intrerupator special!
Culoarea luminii se poate schimba la fiecare aprindere din intrerupator. Nu necesita intrerupator special!
| Soclu | E27 |
|---|---|
| Tip Bec | Corn 3 Functii |
| Culoare Lumina | Alb Cald+Alb Natural+Alb Rece |
| Putere | 16W - Echivalent 120W |
| Tip LED | SMD2835 |
| Echivalenta |
120W Incandescent |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1150 lm |
| Temperatura Culoare | 3000-3500K + 4500K + 6000-6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 360° |
| Material | Policarbonat |
| Dimensiuni | h105x30mm |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
$4.20
Original: $14.00
-70%Bec LED E27 16W Corn / 3 functii lumina / Echivalent 120W—
$14.00
$4.20




Description
Iluminatul de tip LED se deosebeste printr-un consum semnificativ mai scazut de energie electrica si printr-o durata de viata mult mai lunga.
Culoarea luminii se poate schimba la fiecare aprindere din intrerupator. Nu necesita intrerupator special!
Culoarea luminii se poate schimba la fiecare aprindere din intrerupator. Nu necesita intrerupator special!
| Soclu | E27 |
|---|---|
| Tip Bec | Corn 3 Functii |
| Culoare Lumina | Alb Cald+Alb Natural+Alb Rece |
| Putere | 16W - Echivalent 120W |
| Tip LED | SMD2835 |
| Echivalenta |
120W Incandescent |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1150 lm |
| Temperatura Culoare | 3000-3500K + 4500K + 6000-6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 360° |
| Material | Policarbonat |
| Dimensiuni | h105x30mm |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |



















