✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Bec LED E14 4W Filament Lumanare Transparent
Iluminatul de tip LED se deosebeste printr-un consum semnificativ mai scazut de energie electrica si printr-o durata de viata mult mai lunga.
| Soclu | E14 |
|---|---|
| Model | Lumanare Transparent |
| Culoare Lumina | Alb Cald / Alb Natural / Alb Rece |
| Putere | 4W - Echivalent bec incandescent 40W |
| Tip Bec | Filament |
| Dimabil | Nu |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 480lm |
| Temperatura Culoare | 3000K / 4000K / 6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Unghi Lumina | 360° |
| Dimensiuni | 105x35mm |
| Material | Plastic |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
Select FASUNG
Select CULOARE LUMINA
Select MODEL
From $2.67
Original: $8.90
-70%Bec LED E14 4W Filament Lumanare Transparent—
$8.90
$2.67





Description
Iluminatul de tip LED se deosebeste printr-un consum semnificativ mai scazut de energie electrica si printr-o durata de viata mult mai lunga.
| Soclu | E14 |
|---|---|
| Model | Lumanare Transparent |
| Culoare Lumina | Alb Cald / Alb Natural / Alb Rece |
| Putere | 4W - Echivalent bec incandescent 40W |
| Tip Bec | Filament |
| Dimabil | Nu |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 480lm |
| Temperatura Culoare | 3000K / 4000K / 6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Unghi Lumina | 360° |
| Dimensiuni | 105x35mm |
| Material | Plastic |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |



















