✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Bec LED E27 16W Corn / Lumina rece / Echivalent 120W
Iluminatul de tip LED se deosebeste printr-un consum semnificativ mai scazut de energie electrica si printr-o durata de viata mult mai lunga.
| Soclu | E27 |
|---|---|
| Tip Bec | Corn |
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 16W - 120W Incandescent |
| Tip LED | SMD2835 |
| Glob | Clar |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1150 lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 360° |
| Material | Policarbonat |
| Dimensiuni | h105x40mm |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
$4.20
Original: $14.00
-70%Bec LED E27 16W Corn / Lumina rece / Echivalent 120W—
$14.00
$4.20




Description
Iluminatul de tip LED se deosebeste printr-un consum semnificativ mai scazut de energie electrica si printr-o durata de viata mult mai lunga.
| Soclu | E27 |
|---|---|
| Tip Bec | Corn |
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 16W - 120W Incandescent |
| Tip LED | SMD2835 |
| Glob | Clar |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1150 lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 360° |
| Material | Policarbonat |
| Dimensiuni | h105x40mm |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |



















