✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Bec LED E27 30W Torch
CARACTERISTICI TEHNICE
| Echivalent | 300W Incandescent |
| Tip bec | LED |
| Forma | Cilindru |
| Lumeni | 3120 |
| Culoare | Alb |
CARACTERISTICI GENERALE
| Putere | 30 W |
| Dimensiuni | D100xh171 mm |
| Tip soclu | E27 |
| Tip lumina | Rece |
$9.60
Original: $32.00
-70%Bec LED E27 30W Torch—
$32.00
$9.60

Description
CARACTERISTICI TEHNICE
| Echivalent | 300W Incandescent |
| Tip bec | LED |
| Forma | Cilindru |
| Lumeni | 3120 |
| Culoare | Alb |
CARACTERISTICI GENERALE
| Putere | 30 W |
| Dimensiuni | D100xh171 mm |
| Tip soclu | E27 |
| Tip lumina | Rece |



















