Lustra LED Cristal GOLD 1 Segment Oval 100cm Echivalent 300W Telecomanda
Acesta lustra are elementele reglabile pe inaltime si pozitie, practic aveti libertatea de a aranja lustra dupa preferintele si nevoile dumeavoastra.
Lustra LED are un flux luminos de 3000 lumeni, adica echivalentul aproximativ a 3 becuri de 100W traditionale incandescente, fiind recomandata pentru a fi folosita in incaperi de pana la 15 metri patrati.
Lustra LED contine telecomanda
Functii telecomanda :
-ON/OFF
-Schimbarea culoarea luminii
| Tip Lustra | Cristal cu telecomanda |
|---|---|
| Putere | 64W |
| Tip Montaj | Tavan (Inaltimea se poate regla dupa preferinta) |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina |
3 Functii (Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald) Se schimba la fiecare aprindere sau din telecomanda! |
| Flux Luminos | 3000 lm |
| Temperatura Culoare | 3500K / 4500K / 6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 1000x350 H1000 mm |
| Unghi Lumina | 360° |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
Original: $899.00
-70%$899.00
$269.70







Description
Acesta lustra are elementele reglabile pe inaltime si pozitie, practic aveti libertatea de a aranja lustra dupa preferintele si nevoile dumeavoastra.
Lustra LED are un flux luminos de 3000 lumeni, adica echivalentul aproximativ a 3 becuri de 100W traditionale incandescente, fiind recomandata pentru a fi folosita in incaperi de pana la 15 metri patrati.
Lustra LED contine telecomanda
Functii telecomanda :
-ON/OFF
-Schimbarea culoarea luminii
| Tip Lustra | Cristal cu telecomanda |
|---|---|
| Putere | 64W |
| Tip Montaj | Tavan (Inaltimea se poate regla dupa preferinta) |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina |
3 Functii (Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald) Se schimba la fiecare aprindere sau din telecomanda! |
| Flux Luminos | 3000 lm |
| Temperatura Culoare | 3500K / 4500K / 6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 1000x350 H1000 mm |
| Unghi Lumina | 360° |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |





















