Candelabru LED 200W Cristal ROYAL ELEGANCE Telecomanda
Candelabrul LED CONTINE TELECOMANDA
FUNCTII TELECOMANDA:
-ON/OFF
-Schimbarea culoarea luminii
CULOAREA LUMINII SE POATE SCHIMBA ATAT DIN TELECOMANDA CAT SI DIN INTRERUPATOR( LA FIECARE APRINDERE LUMINA SE SCHIMBA)
IN CAZ CA ACEST CANDELABRU NU ESTE PE STOC, TERMENUL DE LIVRARE ESTE APROXIMATIV 3 SAPTAMANI!
| Tip Lustra | Cristal cu telecomanda |
|---|---|
| Putere | 200W |
| Tip Montaj | Tavan (Inaltimea si forma segmentelor se poate regla dupa preferinta) |
| Culoare carcasa | Chrome |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina | 3 Functii (Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald) Se schimba la fiecare aprindere sau din telecomanda! |
| Flux Luminos | 10000 lm |
| Temperatura Culoare | 3500K / 4500K / 6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | ⌀600 x H1800-2500 mm |
| Unghi Lumina | 360° |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
Original: $3,999.00
-70%$3,999.00
$1,199.70




Description
Candelabrul LED CONTINE TELECOMANDA
FUNCTII TELECOMANDA:
-ON/OFF
-Schimbarea culoarea luminii
CULOAREA LUMINII SE POATE SCHIMBA ATAT DIN TELECOMANDA CAT SI DIN INTRERUPATOR( LA FIECARE APRINDERE LUMINA SE SCHIMBA)
IN CAZ CA ACEST CANDELABRU NU ESTE PE STOC, TERMENUL DE LIVRARE ESTE APROXIMATIV 3 SAPTAMANI!
| Tip Lustra | Cristal cu telecomanda |
|---|---|
| Putere | 200W |
| Tip Montaj | Tavan (Inaltimea si forma segmentelor se poate regla dupa preferinta) |
| Culoare carcasa | Chrome |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina | 3 Functii (Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald) Se schimba la fiecare aprindere sau din telecomanda! |
| Flux Luminos | 10000 lm |
| Temperatura Culoare | 3500K / 4500K / 6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | ⌀600 x H1800-2500 mm |
| Unghi Lumina | 360° |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |





















