Lustra LED 140W Cristal 3 Segmente Patrate Telecomanda
Acesta lustra are elementele reglabile pe inaltime si pozitie, practic aveti libertatea de a aranja lustra dupa preferintele si nevoile dumeavoastra.
Lustra LED contine telecomanda
Functii telecomanda :
-ON/OFF
-Schimbarea culoarea luminii
| Tip Lustra | Cristal cu telecomanda |
|---|---|
| Putere | 140W |
| Tip Montaj | Tavan (Inaltimea si forma segmentelor se poate regla dupa preferinta) |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina |
3 Functii (Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald) Se schimba la fiecare aprindere sau din telecomanda! |
| Flux Luminos | 8500 lm |
| Temperatura Culoare | 3500K / 4500K / 6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 410mm //280mm // 160mm x H1000//1500 mm |
| Unghi Lumina | 360° |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
Original: $849.00
-70%$849.00
$254.70






Description
Acesta lustra are elementele reglabile pe inaltime si pozitie, practic aveti libertatea de a aranja lustra dupa preferintele si nevoile dumeavoastra.
Lustra LED contine telecomanda
Functii telecomanda :
-ON/OFF
-Schimbarea culoarea luminii
| Tip Lustra | Cristal cu telecomanda |
|---|---|
| Putere | 140W |
| Tip Montaj | Tavan (Inaltimea si forma segmentelor se poate regla dupa preferinta) |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina |
3 Functii (Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald) Se schimba la fiecare aprindere sau din telecomanda! |
| Flux Luminos | 8500 lm |
| Temperatura Culoare | 3500K / 4500K / 6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 410mm //280mm // 160mm x H1000//1500 mm |
| Unghi Lumina | 360° |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |





















