✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Controller RGBW 16A 12V Telecomanda RF
| Model | RGBW RF |
|---|---|
| Alimentare | DC 12V |
| Intensitate/Putere | 16A / 192W (12V) |
| Control | Telecomanda RF |
| Functii | Schimbare Culori / Programe Lumini / ON-OFF |
| Material | ABS |
| Protectie la Umiditate | IP20 - Interior |
| Garantie / Certificate | 24 luni / CE, RoHs |
$25.50
Original: $85.00
-70%Controller RGBW 16A 12V Telecomanda RF—
$85.00
$25.50

Description
| Model | RGBW RF |
|---|---|
| Alimentare | DC 12V |
| Intensitate/Putere | 16A / 192W (12V) |
| Control | Telecomanda RF |
| Functii | Schimbare Culori / Programe Lumini / ON-OFF |
| Material | ABS |
| Protectie la Umiditate | IP20 - Interior |
| Garantie / Certificate | 24 luni / CE, RoHs |


















