✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Banda LED 5025 CCT 120 SMD-ML Interior 3 Functii - rola 5 metri
Aceasta banda functioneaza doar cu controllerul special CCT + o sursa de alimentare! Cu ajutorul controllerului lumina se poate schimba(Rece-Natural-Cald) sau regla intensitatea lumiinoasa!
| Tip LED | SMD5025 |
|---|---|
| Numar LED-uri / Metru Liniar | 120 |
| Putere / Metru Liniar | 14W |
| Alimentare | DC 12V |
| Culoare |
Alb rece+ Alb Cald+ Alb Natural |
| Unghi Lumina | 120° |
| Multiplu Taiere | 3 LED-uri |
| Material | Banda adeziva 3M |
| Dimensiuni | 10x2.5mm |
| Protectie la Umiditate | IP21 - Interior |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Garantie | 2 ani |
De ce sa alegi banda LED la 12V:
- consum redus de energie electrica
- nu se incalzesc
- durata mare de functionare de peste 50.000 ore
- sunt foarte subtiri si maleabile iar cu ajutorul benzii adezive de pe spate se monteaza foarte usor (atentie!!! suprafata pe care o montati trebuie sa fie curatata foarte bine)
- se livreaza la role de 5 metri iar banda se poate taia din 3 in 3 LED-uri iar cel mai mare avantaj este ca daca se arde un led acesta se poate inlocui foarte usor!
- au nevoie doar de o sursa de alimentare pentru a functiona iar aceasta se alege dupa ce selectam tipul de banda pe care il dorim si inmultim numarul de Watti/m pe care il are banda cu totalitatea metrilor necesari! Sursa de alimentare trebuie sa fie cu 20% mai mare dacat consumul benzii!!
$29.70
Original: $99.00
-70%Banda LED 5025 CCT 120 SMD-ML Interior 3 Functii - rola 5 metri—
$99.00
$29.70





Description
Aceasta banda functioneaza doar cu controllerul special CCT + o sursa de alimentare! Cu ajutorul controllerului lumina se poate schimba(Rece-Natural-Cald) sau regla intensitatea lumiinoasa!
| Tip LED | SMD5025 |
|---|---|
| Numar LED-uri / Metru Liniar | 120 |
| Putere / Metru Liniar | 14W |
| Alimentare | DC 12V |
| Culoare |
Alb rece+ Alb Cald+ Alb Natural |
| Unghi Lumina | 120° |
| Multiplu Taiere | 3 LED-uri |
| Material | Banda adeziva 3M |
| Dimensiuni | 10x2.5mm |
| Protectie la Umiditate | IP21 - Interior |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Garantie | 2 ani |


















