✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Controller RGB 432W 12V-24V Telecomanda TOUCH RF
| Model | RGB RF |
|---|---|
| Alimentare | DC 12-24V |
| Intensitate/Putere | 216W -12V / 432W - 24V |
| Control | Telecomanda RF |
| Functii | Schimbare Culori / Programe Lumini / ON-OFF |
| Material | ABS/Aluminiu |
| Protectie la Umiditate | IP20 - Interior |
| Garantie / Certificate | 24 luni / CE, RoHs |
$36.00
Original: $120.00
-70%Controller RGB 432W 12V-24V Telecomanda TOUCH RF—
$120.00
$36.00




Description
| Model | RGB RF |
|---|---|
| Alimentare | DC 12-24V |
| Intensitate/Putere | 216W -12V / 432W - 24V |
| Control | Telecomanda RF |
| Functii | Schimbare Culori / Programe Lumini / ON-OFF |
| Material | ABS/Aluminiu |
| Protectie la Umiditate | IP20 - Interior |
| Garantie / Certificate | 24 luni / CE, RoHs |


















