✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Aplica LED Baie 6W 40cm Inox
Aceasta aplica LED este un corp de iluminat cu structura din aluminiu cu finisaj cromat si dispersorul din plastic care ajuta la o dispersie a luminii omogena, fara umbre, al carei design simplist si modern permite o incadrare facila in orice spatiu. Sursa de tip LED este incorporata, pentru a va putea bucura de o lumina noua si eleganta imediat dupa montarea corpului de iluminat.
| Tip Aplica | Aplica LED Baie |
|---|---|
| Echivalenta |
50W Incandescent |
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 6W |
| Intrerupator | Nu |
| Protectie la umiditate | IP44 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 540 lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 400x130x60 mm |
| Unghi Lumina | 180° |
| Material | Otel inoxidabil |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
$30.00
Original: $99.99
-70%Aplica LED Baie 6W 40cm Inox—
$99.99
$30.00


Description
Aceasta aplica LED este un corp de iluminat cu structura din aluminiu cu finisaj cromat si dispersorul din plastic care ajuta la o dispersie a luminii omogena, fara umbre, al carei design simplist si modern permite o incadrare facila in orice spatiu. Sursa de tip LED este incorporata, pentru a va putea bucura de o lumina noua si eleganta imediat dupa montarea corpului de iluminat.
| Tip Aplica | Aplica LED Baie |
|---|---|
| Echivalenta |
50W Incandescent |
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 6W |
| Intrerupator | Nu |
| Protectie la umiditate | IP44 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 540 lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 400x130x60 mm |
| Unghi Lumina | 180° |
| Material | Otel inoxidabil |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |





















