Aplica LED Baie Chrome 10W 45cm SUMRU
Aceasta aplica LED este un corp de iluminat cu structura din aluminiu cu finisaj cromat si dispersorul din plastic care ajuta la o dispersie a luminii omogena, fara umbre, al carei design simplist si modern permite o incadrare facila in orice spatiu. Sursa de tip LED este incorporata, pentru a va putea bucura de o lumina noua si eleganta imediat dupa montarea corpului de iluminat.
Aceasta aplica are placa cu LED integrat si este special conceputa pentru spatii umede!
| Tip Aplica | Aplica LED Baie |
|---|---|
| Dispersor | Mat |
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 12W |
| CRI(RA) | RA>80 |
| Protectie la umiditate | IP44 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 800 lm |
| Temperatura Culoare | 6000K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | L425x50xh90 mm |
| Echivalenta | 80W Incandescent |
| Material | Otel inoxidabil |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
Original: $189.99
-70%$189.99
$57.00




Description
Aceasta aplica LED este un corp de iluminat cu structura din aluminiu cu finisaj cromat si dispersorul din plastic care ajuta la o dispersie a luminii omogena, fara umbre, al carei design simplist si modern permite o incadrare facila in orice spatiu. Sursa de tip LED este incorporata, pentru a va putea bucura de o lumina noua si eleganta imediat dupa montarea corpului de iluminat.
Aceasta aplica are placa cu LED integrat si este special conceputa pentru spatii umede!
| Tip Aplica | Aplica LED Baie |
|---|---|
| Dispersor | Mat |
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 12W |
| CRI(RA) | RA>80 |
| Protectie la umiditate | IP44 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 800 lm |
| Temperatura Culoare | 6000K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | L425x50xh90 mm |
| Echivalenta | 80W Incandescent |
| Material | Otel inoxidabil |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |





















