✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Aplica LED Baie 15W 68cm cu Intrerupator si Priza
Aceasta aplica LED este un corp de iluminat cu structura din aluminiu cu finisaj cromat si dispersorul din plastic care ajuta la o dispersie a luminii omogena, fara umbre, al carei design simplist si modern permite o incadrare facila in orice spatiu. Sursa de tip LED este incorporata, pentru a va putea bucura de o lumina noua si eleganta imediat dupa montarea corpului de iluminat.
| Tip Aplica | Aplica LED Baie |
|---|---|
| Echivalenta |
120W Incandescent |
| Culoare Lumina | Alb Natural / Alb Rece |
| Putere | 15W |
| Intrerupator | ON/OFF |
| Protectie la umiditate | IP44 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1200-1350 lm |
| Temperatura Culoare | 4000-4500K / 6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 59x66x682 mm |
| Unghi Lumina | 180° |
| Material | Otel inoxidabil |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
Select CULOARE LUMINA
Select DIMENSIUNE
Select CULOARE CARCASA
From $219.99
Aplica LED Baie 15W 68cm cu Intrerupator si Priza—
$219.99




Description
Aceasta aplica LED este un corp de iluminat cu structura din aluminiu cu finisaj cromat si dispersorul din plastic care ajuta la o dispersie a luminii omogena, fara umbre, al carei design simplist si modern permite o incadrare facila in orice spatiu. Sursa de tip LED este incorporata, pentru a va putea bucura de o lumina noua si eleganta imediat dupa montarea corpului de iluminat.
| Tip Aplica | Aplica LED Baie |
|---|---|
| Echivalenta |
120W Incandescent |
| Culoare Lumina | Alb Natural / Alb Rece |
| Putere | 15W |
| Intrerupator | ON/OFF |
| Protectie la umiditate | IP44 |
| Alimentare | AC 220V |
| Flux Luminos | 1200-1350 lm |
| Temperatura Culoare | 4000-4500K / 6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 59x66x682 mm |
| Unghi Lumina | 180° |
| Material | Otel inoxidabil |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |





















