Lustra LED ANNA Echivalent 500W Telecomanda
Aceasta lustra este potrivita pentru o camera de 12-25 mp.
|
Tip Lustra |
Aplicata cu telecomanda |
|---|---|
| Putere | 120W |
| Tip Montaj | Tavan |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina |
Alb rece Alb Natural Alb Cald |
| Flux Luminos | 6500 lm |
| Dimabila | Da |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | D600 mm |
| Unghi Lumina | 300° |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |




Description
Aceasta lustra este potrivita pentru o camera de 12-25 mp.
|
Tip Lustra |
Aplicata cu telecomanda |
|---|---|
| Putere | 120W |
| Tip Montaj | Tavan |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina |
Alb rece Alb Natural Alb Cald |
| Flux Luminos | 6500 lm |
| Dimabila | Da |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | D600 mm |
| Unghi Lumina | 300° |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |





















