✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Lustra LED 28W Double RING Negru Echivalent 150W
Aceasta lustra are placa cu LED integrat iar din intrerupator de la o aprindere la alba se schimba culoarea luminii de la lumina rece - naturala - calda, nu necesita intrerupator special
Aceasta lustra NU are telecomanda si este potrivita pentru incaperi mici de pana in 10mp.
| Tip Lustra | Aplicata |
|---|---|
| Putere / Culoare rama | 28W / Negru |
| Tip Montaj | Tavan |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina | Alb rece + Alb Natural + Alb Cald |
| Flux Luminos | 1500 lm |
| Dimabila | NU |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | D240 mm |
| Echivalenta |
150W Incandescent |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
$89.99
Lustra LED 28W Double RING Negru Echivalent 150W—
$89.99










Description
Aceasta lustra are placa cu LED integrat iar din intrerupator de la o aprindere la alba se schimba culoarea luminii de la lumina rece - naturala - calda, nu necesita intrerupator special
Aceasta lustra NU are telecomanda si este potrivita pentru incaperi mici de pana in 10mp.
| Tip Lustra | Aplicata |
|---|---|
| Putere / Culoare rama | 28W / Negru |
| Tip Montaj | Tavan |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina | Alb rece + Alb Natural + Alb Cald |
| Flux Luminos | 1500 lm |
| Dimabila | NU |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | D240 mm |
| Echivalenta |
150W Incandescent |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |





















