✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Pendul Eglo Obregon 95383
| Tip Produs | Pendul |
| Inaltime (Mm) | 1100 |
| Diametru (Mm) | 350 |
| Greutate (KG) | 1.8 |
| Tip Bec | E27 |
| Bec Inclus | Nu |
| Material Corp | Otel |
| Culoare Corp |
Crem Stejar |
| Clasa De Protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Putere Bec | 1X60W |
| Numar Becuri | 1 |
| Putere Totala | 60W |
$135.00
Original: $450.00
-70%Pendul Eglo Obregon 95383—
$450.00
$135.00


Description
| Tip Produs | Pendul |
| Inaltime (Mm) | 1100 |
| Diametru (Mm) | 350 |
| Greutate (KG) | 1.8 |
| Tip Bec | E27 |
| Bec Inclus | Nu |
| Material Corp | Otel |
| Culoare Corp |
Crem Stejar |
| Clasa De Protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Putere Bec | 1X60W |
| Numar Becuri | 1 |
| Putere Totala | 60W |





















