Lustra LED 4+2 CIRCLE Chrome Cristal Echivalent 800W Telecomanda
Aceasta lustra are placa cu LED integrat , are telecomanda cu multiple functii printre care schimbarea luminii de la lumina rece - naturala - calda pana la scaderea si cresterea intensitatii luminoase.
Aceasta lustra este potrivita pentru o camera de 18-35 mp. si este echivalenta a 800W incandescent!
Se monteaza pe o singura faza din intrerupator.
La aprinderea lustrei, imediat in secunda urmatoare se apasa scurt de 3 ori pe butonul SETUP de pe telecomanda pentru imperechere.
| Tip Lustra | Aplicata cu telecomanda |
|---|---|
| Putere / Culoare rama | 192W / chrome |
| Tip Montaj | Tavan |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina |
Alb rece Alb Natural Alb Cald |
| Flux Luminos | 8000 lm |
| Dimabila | Da |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 840x640 mm |
| Numar elemente | 6 |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
Original: $629.00
-70%$629.00
$188.70



Description
Aceasta lustra are placa cu LED integrat , are telecomanda cu multiple functii printre care schimbarea luminii de la lumina rece - naturala - calda pana la scaderea si cresterea intensitatii luminoase.
Aceasta lustra este potrivita pentru o camera de 18-35 mp. si este echivalenta a 800W incandescent!
Se monteaza pe o singura faza din intrerupator.
La aprinderea lustrei, imediat in secunda urmatoare se apasa scurt de 3 ori pe butonul SETUP de pe telecomanda pentru imperechere.
| Tip Lustra | Aplicata cu telecomanda |
|---|---|
| Putere / Culoare rama | 192W / chrome |
| Tip Montaj | Tavan |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina |
Alb rece Alb Natural Alb Cald |
| Flux Luminos | 8000 lm |
| Dimabila | Da |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 840x640 mm |
| Numar elemente | 6 |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |





















