✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Lustra LED 1+1 Circle Design Alb Echivalent 300W Telecomanda
Aceasta lustra are placa cu LED integrat , are telecomanda cu multiple functii printre care schimbarea luminii de la lumina rece - naturala - calda pana la scaderea si cresterea intensitatii luminoase.
Aceasta lustra este potrivita pentru incaperi mici de pana in 10-12mp.
Se monteaza pe o singura faza din intrerupator.
| Tip Lustra | Aplicata |
|---|---|
| Putere / Culoare rama | 18x2W / Alba |
| Tip Montaj | Tavan |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina | Alb rece + Alb Natural + Alb Cald |
| Flux Luminos | 2800 lm |
| Dimabila | Da |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 400x250x130 mm |
| Unghi Lumina | 300° |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
$29.70
Original: $99.00
-70%Lustra LED 1+1 Circle Design Alb Echivalent 300W Telecomanda—
$99.00
$29.70







Description
Aceasta lustra are placa cu LED integrat , are telecomanda cu multiple functii printre care schimbarea luminii de la lumina rece - naturala - calda pana la scaderea si cresterea intensitatii luminoase.
Aceasta lustra este potrivita pentru incaperi mici de pana in 10-12mp.
Se monteaza pe o singura faza din intrerupator.
| Tip Lustra | Aplicata |
|---|---|
| Putere / Culoare rama | 18x2W / Alba |
| Tip Montaj | Tavan |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina | Alb rece + Alb Natural + Alb Cald |
| Flux Luminos | 2800 lm |
| Dimabila | Da |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | 400x250x130 mm |
| Unghi Lumina | 300° |
| Alimentare | AC 220V |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |





















