✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Aplica LED 48W LOOPS Alba Echivalent 200W
Se poate monta atat pe perete cat si pe tavan. Nu contine telecomanda!
Iluminatul de tip LED se deosebeste printr-un consum semnificativ mai scazut de energie electrica si printr-o durata de viata mult mai lunga.
Aceasta aplica are placa cu LED integrat iar din intrerupator de la o aprindere la alta se schimba culoarea luminii de la lumina rece - naturala - calda, nu necesita intrerupator special
| Culoare Rama | Alba |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald + Alb Natural + Alb Rece |
| Putere Maxima |
48W |
| Echivalenta | 200W Incandescent |
| Dispersor | Mat |
| Alimentare | 220V (Transformator inclus) |
| Flux Luminos | 2500 lm |
| Temperatura Culoare |
3000-3500K 4000K 6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | 260x125 mm |
| Material | ABS |
| Aplicatii | Interior IP21 |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
$109.99
Aplica LED 48W LOOPS Alba Echivalent 200W—
$109.99




Description
Se poate monta atat pe perete cat si pe tavan. Nu contine telecomanda!
Iluminatul de tip LED se deosebeste printr-un consum semnificativ mai scazut de energie electrica si printr-o durata de viata mult mai lunga.
Aceasta aplica are placa cu LED integrat iar din intrerupator de la o aprindere la alta se schimba culoarea luminii de la lumina rece - naturala - calda, nu necesita intrerupator special
| Culoare Rama | Alba |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald + Alb Natural + Alb Rece |
| Putere Maxima |
48W |
| Echivalenta | 200W Incandescent |
| Dispersor | Mat |
| Alimentare | 220V (Transformator inclus) |
| Flux Luminos | 2500 lm |
| Temperatura Culoare |
3000-3500K 4000K 6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | 260x125 mm |
| Material | ABS |
| Aplicatii | Interior IP21 |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |




















